ua ua
ru ru
en en
(+380 57)
719-49-77

м. Харків,
вул. Ромена Ролана, 12
Схема проїзду
Електронна пошта
каталог продукції


Про Компанію


Шановні панове!

"Alex S & E" - найбільший в Молдові виробник і дистриб'ютор машин та устатковання для промисловості і торгівлі. Компанія почала свою діяльність у 1993 р. У 2002 р. компанія відкрила власне виробництво торгових ваг, дозаторів і автоматизованих систем обліку для промислових і торгових підприємств.


Сьогодні "Alex S & E" є однією з найбільших інжинірингових компаній Молдови і країн СНД. Виробничі площі і сервісний центр компанії розташувалися на території більше 1300 кв.м., а чисельність співробітників перевищила 100 осіб. В даний час ми пропонуємо комплекс послуг з автоматизації технологічних процесів у торгівлі та промисловості. Нашими основними напрямками діяльності є:

• ваги аналітичні широкого спектра;
• Виробництво платформних ваг від 1 кг до 5 тонн;
• виробництво автомобільних (10т - 60 т) і вагонних (100т - 250т) ваг;
• модернізація всіх типів вагів з механічних в електронні, включаючи автомобільні та вагонні, з виходом на комп'ютер;
• виробництво всіх типів прохідних і багатокомпонентних дозаторів, а також модернізація існуючих дозаторів з механічних в електронні;
• автоматизація технологічних процесів (олієекстракційні заводи, комбікормові виробництва, млини, елеватори, металургійні заводи, скляні заводи, газонаповнювальні станції і т.д.);
• автоматизація внутрішнього обліку руху сировини, напівфабрикатів та готової продукції за допомогою вагового контролю;
• комплексна автоматизація товарообігу і складського обліку в магазинах, супермаркетах, кафе і барах;
• створення АСУ ТП та локальних мереж.

Завдяки розвитку мережі представництв і філій, продукція «Alex S & E» стала відома не тільки на території Молдови, а й за кордоном. Головний офіс компанії розташований у м. Кишиневі. Ще дві філії діють в Москві (Росія) і Харкові (Україна).

За 17 років нашими клієнтами стали підприємства самих різних галузей промисловості, таких як металургійна, нафтопереробна і газова, гірничодобувна та переробна, м'ясомолочна, а також хлібопекарські, комбікормові, олієекстракційні, табакоферментние, пивоварні заводи, заводи з виробництва кераміки, порцеляни та скла, підприємства торгової і транспортної мережі.

Інженери і програмісти компанії "Alex S & E" безперервно стежать за тенденціями в розвитку промисловості і торгівлі з тим, щоб запропонувати нашим клієнтам електронні, що відповідає міжнародним стандартам. Всі фахівці регулярно проходять стажування за кордоном.

Компанія налагодила надійні партнерські зв'язки з кращими закордонними виробниками метрологічного, ваговимірювального обладнання, а також комплектуючих для виробництва ваг. Ми працюємо з підприємствами з Голландії, Італії, Франції, Великобританії, Ізраїлю.

Основні принципи, яких ми дотримуємося:

• суворе дотримання інтересів Замовника;
• використання комплектуючих тільки кращих зарубіжних виробників;
• гарантія на всі комплектуючі, обладнання та сервісне обслуговування на весь термін служби.

Наша найкраща реклама - це обладнання, яке надійно і безвідмовно працює у наших замовників!

Всі права захищені
© 2010 Design&Development MANIFEST DESIGN
Наша адреса:
61058, Україна, м. Харків, вул. Ромена Роллана, 12
Телефони: (+380 57) 719-49-77
Факс: (+380 57) 719-48-33